NOV v Levovi

NOV v Levovi

NOV je prvá zo štyroch fáz Mesiaca. Pri NOVe sa Mesiac nachádza medzi Slnkom a Zemou. Nie je osvetlená žiadna časť privrátenej strany Mesiaca. Osvetlená je len odvrátená strana. Počas NOVU teda nie je Mesiac viditeľný.

Dnes je NOV v astrologickom znamení Leva. Toto je výborná príležitosť stretnúť sa so svojimi bývalými JA. Prepustite tie, ktoré vám už neslúžia a vo svojom živote ich viac nepotrebujete. V tomto čase novolunia sa totiž rodia naše nové JA, ktoré zosobňujú sebavedomie, samostatnosť a silu. Nenechajte si od nikoho nahovoriť, že nie ste dosť dobrí, naopak. Zarevte ako lev a dajte všetkým vedieť, že ste tu a rozhodne sa nebudete krčiť v kúte.
Čítajte tiež: Vôňou tohto leta je jazmín

NOV v Levovi
Počas NOVU je Mesiac neviditeľný. Foto: http://www.pexels.com

Odpustite si a začnite znovu

Majte vo svojom srdci túžbu niečo zmeniť a vybrať sa na lepšiu cestu. Ak sa vám nedarí, teraz je ten správny čas a energia, naštartovať nový životný smer. Odpustite si. Nenoste bremeno neodpustenia sebe samému. Bez toho je ťažké sa posunúť vpred. S vetrom vo vlasoch, potom leťte ľahko ako vánok.

Potom si sadnite a zapíšte, čo máte urobiť inak ako v minulosti a čo chcete v budúcnosti dosiahnuť. Nástenky snov vám k tomu nepomôžu, ak nebudete mať v srdci túžbu, ani ak budú vašu myseľ ovládať nesprávne vzorce – napríklad, že peniaze kazia charakter.

Namiesto toho začnite nahlas hovoriť, MILUJEM PENIAZE- vaša myseľ to vezme za svoje a onedlho k vám prídu príležitosti. Je to len na vás.

Sviečka na peniaze Sviečka na peniaze

Sviečka na peniaze
Sviečka na privolanie peňazí a príležitostí.

Lev je zvyknutý vládnuť

Lev pod vplyvom Slnka vládne už od detstva. Miluje luxus, je zvyknutý byť stredobodom pozornosti. Nemá rád stereotyp a ak nájde v práci záľubu, nebojí sa tvrdej práce. Ľudia narodení v znamení Leva vedia ovládať svoju myseľ a ak niečo pre nich má význam, tvrdo idú za svojim cieľom.

Na NOV urobte aj niečo pre svoje telo. Jógová zostava Pozdrav slnku je veľmi jednoduchá. Pomáha chrbtici a dáva do rovnováhy celého človeka.

Viac článkov čítajte na http://andawell.sk

Odporúčané produkty:

Sebaláska: Afirmačná sviečka na lásku

Sviečka na sebalásku

Komentáre

0 komentárov Pridať komentár

Leave a comment