0

Hľadať

Šamanské sviečky

Očistné sviečky vás privedú k harmónií

Očistné sviečky majú dlhú históriu, ako nástroj na očistu a harmonizáciu prostredia. Ich účel spočíva v zapálení a vytvorení pozitívnej energie, odstránením a vytvorením rovnováhy vo vnútri aj vo vonkajšom prostredí.

Očistné sviečky majú jedinečnú silu transformovať a harmonizovať energiu v našom okolí. Vyrábam ich z čistých prírodných zložiek. Dopĺňam čistými prírodnými esenciami a čarovnými bylinkami. Každú sviečku vytváram s láskou, starostlivosťou a zámerom tak, aby vám priniesla pocit pokoja, čistoty a harmónie do nášho domova.

Očistné sviečky

Očistné sviečky odstraňujú negatívnu energiu

Pri zapálení sviečky sa uvoľňuje jej blahodarná energia, ktorá pomáha odstraňovať negatívnej účinky a vonkajšie prostredie stagnujúcej alebo negatívnej energie. To môže byť prínosné nielen počas rituálov a meditácií. Ale aj pri bežnom používaní, kedy si želáme vytvoriť priestor na oddych a zmiernenie stresu.
Sviečka Čistá duša

K rituálu pridajte svoj špecifický zámer

Každá očistná sviečka je sprevádzaná špecifickým zámerom. Môže to byť očista fyzického priestoru od negatívnych energií, očista mysle od negatívnych myšlienok alebo očista emocionálneho stavu od nepotrebného zaťaženia. Zámer si stanovíte individuálne zameraný na to, čo práve potrebujete.

Vizualizujte svoj zámer

Pri zapálení sviečok sa venujte svojmu zámeru. Vizualizujte si ho. Predstavte si, ako negatívne energie odchádzajú a miesto nich prichádza harmónia a vyrovnanosť. Môžete použiť aj vhodné afirmačné vety alebo motlidby.

Očistné sviečky vás sprevádzajú na ceste očisty a vnútorného rastu. Vďaka tomu si môžete vytvoriť svoj osobný rituál, ktorý vám pomôže zlepšiť vaše prostredie a zároveň posilniť vaše vnútorné spojenie s duchovným.     

Načo môžeme využiť NOV?

Načo sa dá využiť NOV? Začnite!

NOV na oblohe nevidíme. Je to začiatok nového cyklu, kedy je Mesiac medzi Slnkom a Zemou. Mesiac má 8 fáz, tie ktoré nás výraznejšie ovplyvňujú sú NOV, Dorastajúci mesiac, Spln a Cúvajúci mesiac.

Začiatok kalendárneho mesiaca sprevádza NOV. Je to čas na nové začiatky, výzvy, lásky. Teraz je ten ideálny čas spustiť novú kampaň, projekt, či posunúť svoj vzťah ďalej. Ideálne je, ak deň dva pred Novom si spíšete na papier všetko, čoho sa chcete vo svojom živote zbaviť. Čo už stratilo zmysel. Aby ste v deň, kedy je Nov, mohli začať znovu.
Čítajte tiež: Aký ste element?

Prichádza znovuzrodenie

V čase Novu sa budete cítiť ako znovuzrodení. Budete mať hlavu plnú plánov. Je to taký deň energie. Noste si so sebou zápisník a všetky nápady si zapisujte, lebo na ďalší deň už toľko energie mať nemusíte. Nápady vám však zostanú a môžete na nich postupne pracovať.

Využite tento čas na detox organizmu, doprajte si hĺbkové čistenie pleti. Tieto aktivity ešte viac podporíte v saune.

NOV v Býkovi

Najbližší NOV bude 19. mája v Býkovi. Je to znamenie, ktoré prináša do našich životov stabilitu a pokoj. Dáva nám preto ideálny čas a priestor nato, aby sme sa zbavili neduhov. A vymenili škodlivý návyk za zdravý.

Využite silu afirmácií

Tu sú niektoré afirmácie, ktoré môžete použiť pri tvorbe nových návykov:
Dovoľujem si cítiť sa milovaný/á
Verím si
Odpúšťam sebe aj všetkým
Som milovaná a zbožňovaná
Myslím len na pozitívne aspekty svojho života
Verím svojej intuícií
Som naplnená šťastím a radosťou
Chválim sa za svoje úspechy

Viac zaujímavých článkov čítajte na http://www.andawell.sk
Foto v článku: http://www.pexels.com
Napísala: Andrea Hinková – Tarová

Noc čarodejníc

Ako využiť noc čarodejníc?

Noc z 30.4. na 1.5. je najmagickejšia zo všetkých nocí. Je známa aj ako noc pálenia čarodejníc alebo Valpugrina noc a tiež noc čarodejníc. Sprevádza ju silná sexuálna energia. Tá je zo všetkých energií najsilnejšia.

Počas noci čarodejníc zakladali pohanský druidi posvätné ohne, a hádzali do nich obety. Pálili v nich aj všetko zlé, čo im prišlo do života v predchádzajúcej studenej polovici roka. Na papier si spísali zoznam negatívnych vecí, ktorých sa chcú zbaviť a večer ich v posvätnom ohni spálili. Táto tradícia sa používa do dnešných dní.

Počas noci čarodejníc ľudia tancujú okolo ohňa

Ľudia ohne preskakovali, radovali sa tancovali. Beltainový tanec tancujú muži a ženy dokopy a preplietajú medzi sebou stuhy. Tento tanec predstavuje spojenie Boha a Bohyne a to tak, že kmeň (falus) je vsadený do zeme (ženské lono).

Na poliach a v lesoch sa milenci oddávali milostným hrátkam, lebo sa traduje, že dieťa počaté počas tejto noci bude celý život šťastné. Vládcom tejto noci je Belenus, keltský boh vešteckých snov, svetla a liečenia.

Navyše sa od tohto dátumu mohli konať svadby. Vlastne celý sviatok je o žiarivom mladom hrdinovi, ktorý zviera svoju nevestu. Vítajú takto svetlú, teplú a plodnú polovicu roka. Starí Kelti verili, že sa v tento večer prebúdzajú sexuálne vášne.

Noc čarodejníc prináša teplú a plodnú časť roka

Spáľte v ohni všetko negatívne

Valpurgina noc však aj naháňala strach. Ľudia sa báli čarodejníc a tak na svoje domy navešali pichľavé tŕne a svoje obydlie pokropili svätenou vodou.

Okrem pálenia všetkého negatívneho v ohni sa dodnes zachovalo aj bozkávanie pod brezou alebo čerešňou. Spojí sa tak láska dvoch ľudí.

A aké bylinky sa spájajú s Valpurginou nocou? Kadidlovník, zvonček, hloh a sedmokráska.   

Noc čarodejníc: vedeli ste že:

Prečo sa tomuto sviatku hovorí aj Valpugrina noc?

Valpugrina bola anglická mníška, ktorá sa snažila obracať Nemcov na kresťanstvo. Bojovala s pohanstvom a tak bol tento sviatok pomenovaný po nej.

Posledná zdokumentovaná upálená žena, ktorá bola vyhlásená za čarodejnicu sa volala Barbara Zdunková. Na svoju smrť čakala v kobke na zámku Rezsel v Poľsku. Na popravu upálením čakala 4 roky a keďže si ju žalárnici “podávali” ako prostitútku, porodila v žalári dve deti.

V lete roku 1811 vyrástla hranica s vysokým kolom uprostred. K nemu kat reťazou pripútal štyridsaťdvaročnú utrápenú ženu a pred zrakmi stoviek miestnych zvedavcov zapálil oheň (zrejme jej predtým zlomil väz, aby v plameňoch netrpela.

Tento záblesk „humanity“ bol v novoveku v podstate nepísaným pravidlom, ale robil sa nenápadne a potajomky, aby diváci neboli sklamaní).

Tancujte, ďakujte, páľte negatívne

Či už budete počas tejto noci stavať ohne a tancovať okolo neho. Alebo v ňom páliť všetko negatívne, poďakujte aj matke Zem. Ak nebudete robiť oheň, zapáľte si sviečku a spáľte v nej všetko negatívne, čo ste si napísali na papier.

Potom od srdca požiadajte živel oheň o to, aby vás očistil od všetkého negatívneho a priniesol vám do života lásku a hojnosť.

Andrea Hinková – Tarová
Foto: http://www.pexels.com

Spln vo Váhach

Spln vo Váhach

Mesiac dnes 6.4. vstúpil do Splnu. Je vo vzdušnom znamení Váhy. Je to prvý jarný Spln. Viete, k čomu nás nabáda? Čo by sme mali urobiť? Čítajte ďalej.

Keď je Spln vo Váhach, na miskách sú dobro a zlo. Pravda a klamstvo. Môžete si vybrať ktorou cestou ísť. Lebo aj cesta je cieľ. Je to len o našom rozhodnutí.
Čítajte tiež: Ženské kruhy sú o zdieľaní

Je čas na jarné upratovanie

Spln vo Váhach prichádza spolu s jarným obdobím. Je čas na upratovanie. Nielen bytu a domu, ale aj naše duše. Keď budete upratovať svoj príbytok, vyhoďte všetko, čoho ste sa rok nedotkli. Brzdí to energiu. Ak sa toho nechcete vzdať, dajte to do krabice a odneste na povalu alebo do pivnice.

Platí, že ak má prísť niečo nové, musí odísť staré. Nové potrebuje miesto. Na konci upratovania nezabudnite vytlieskať všetky rohy a rozprúdiť tak energiu.

O tom, ako efektívne upratovať tak, aby ste zlikvidovali negatívnu energiu, čítajte tu: https://andawell.sk/pritiahnite-si-upratovanim-peniaze/

O tom, ako triediť veci, keď sa ich ešte nechcete zbaviť, čítajte tu: https://andawell.sk/naucte-sa-efektivne-triedit-haraburdy/

Aké je posolstvo aprílového Splnu vo Váhach?


Odpustite sebe aj iným.
Posilnite seba aj svoje vzťahy.
Stiahnite sa do ticha a v sebe prehodnoťte to, čo je treba a dajte si vlastné rozhrešenie.
Skúste ukončiť to, čo vás oslabuje, čo vás oberá o silu, čo vám nevyhovuje.

No a o Splne vo Váhach a tiež tarotový výklad k tomuto Splnu, nájdete tu:

Ženské kruhy Bratislava Stupava

Ženské kruhy sú o zdieľaní

My ženy máme iné cykly a odlišné témy ako muži. Sú témy, ktoré nezdieľame ani s najlepšími kamarátkami. Potrebujeme k nim dôvernejší priestor. A práve tento som pre vás vytvorila v Stupave, neďaleko Bratislavy. Ženské kruhy. Čo môžete zažiť a čo môžete zdieľať?

Ženské kruhy nie sú žiadnou novinkou. Ak sa pozriete do histórie, tak už vtedy sa ženy stretávali v posvätných kruhoch. Obvykle to bolo počas Novu alebo Splnu. Oslavovali ženstvo, menštruáciu a všetko s tým súvisiace. S menštruáciou súvisel aj červený stan, v ktorom sa takéto stretnutia organizovali. Dôležité je však zdieľanie. Bola to patriarchálna doba, svetu vládli muži. Ženy a dievčatá preto hľadali bezpečný priestor, kde by mohli zdieľať témy z oblasti sexuality či spirituality. Rozprávali sa tiež o svojich problémoch a ich korene hľadali v detstve. Ozdravovali tak svoje vnútorné dieťa.

Podporme spolu ženskú energiu – uzdravme svoju ženskosť

Typickým odevom boli dlhé sukne alebo šaty a krásne doplnky. Tak je tomu aj dnes. Každá žena, ktorá si zakúpi vstup do ženského kruhu s tarotom dostane v inštrukciách tento odev. Je to prvé vyjadrenie ženskosti. Už pred príchodom sa tak naladíte na ženskú energiu. Pokiaľ ide o program, nečakajte nič nalinkované. Všetko sa odvíja od energie, ktorú si spolu navodíme. Na kruhoch bude maximálne 7 žien + ja. Maximálnych a jediným cieľom je vytvoriť bezpečné miesto. Na začiatku sa „otvoríme“. Urobíme si malý kurz intuície, pri ktorom sa zároveň aj zabavíme.

Ženské kruhy – žiadna téma nie je tabu


Môžete prísť s akoukoľvek témou. Každá bude prijatá a pochopená. Neexistuje téma, ktorá by sa v kruhu nemohla otvoriť. Ak niečo máte na srdci, niečo vás ťaží, toto je miesto, kde to dáte von. A ostatné ženy vás budú počúvať, ak si vyžiadate radu, poradia vám a budeme všetci zdieľať. A práve zdieľanie, rozprávanie a počúvanie sú tie kľúčové slová, ktoré charakterizujú ženský kruh.

Príďte sa presvedčiť sama

Najlepšie je prísť sa presvedčiť sama. Ženské kruhy, ktoré vediem, sa budú konať každú sobotu od 17. do 20. hod. v Stupave. Miesto vám vždy upresním, nakoľko mám dve a nie každú sobotu sú voľné obidve. Napíšte mi na mail hinkova@andawell.sk a pýtajte sa na čokoľvek.

Nemusíte mať strach, aj keď ste introvert, alebo nechcete zdieľať. Môžete prísť a nasávať atmosféru. Zapojiť sa do témy, len keď chcete. Všetko je dobrovoľné, príďte a užite si čas, ktorý je len váš 🙂
Teším sa na vás

Vstupenky si kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/zenske-kruhy-s-tarotom/

Andrea Tarová

Tarotový výklad na január

Každý rok o takomto čase som robila Tarotový výklad na celý nadchádzajúci rok. Tento rok to budem robiť inak. Vždy koncom kalendárneho mesiaca, pripravím posolstvo pre nadchádzajúci mesiac. A tiež posolstvá pre jednotlivé znamenia zverokruhu.

Takže, aký bude január 2023?

Budú pokračovať ťažké energie, ktoré nás sprevádzali na konci minulého roka. Karta Diabol, ktorá sa ukázala ako prvá, väčšinou neveští nič dobré, avšak záleží tiež na tom, na čo sa pýtame. A tu len potvrdila ťaživosť celého roka. Respektíve posledných 3 rokov, ktorých dôsledky sa začali vo veľkom prejavovať v polovici minulého roka.
Čítajte tiež: Viva Magenta je farbou roka

Foto: http://www.pexels.com

Karta Diabol nám tiež ukazuje naše strachy. Odhaľuje tie najhoršie scenáre, ktoré si píšeme sami. Sme ovplyvnení vonkajšími okolnosťami a zväzuje nás história. Hospodársku krízu si tak nejako automaticky spájame s 30 rokmi minulého storočia a už sa vidíme s celou rodinou na ulici. Takže stop. Dajte von tie najväčšie strachy, ktoré máte a povedzte si, čo najhoršie sa vám môže stať. Prídete o prácu? A čo sa vám stane, keď pôjdete na nejaký prechodný čas robiť aj niečo, čo je „pod vašu úroveň“? Vždy existuje nejaké riešenie.
Čítajte tiež: Ste dobrí alebo celí? Všetci máme tiene

Ťažoba nás zviera

Kartu Diabol dopĺňa v januári Mesiac. Je to odvrátená strana slnka a prináša smútok, nepokoj a klamstvo. Je teda načase dať zo seba dole tú bublinu, ktorou sa obklopujeme a pozrime sa pravde do očí. Niečo nie je v poriadku. Naše vzorce, presvedčenia, ľudia, ktorými sa obklopujeme..doplňte si čokoľvek. Je načase to zmeniť. Presvetliť svoj život a už nevrátiť späť.  

 

Všetko sa točí

Kde sa niečo končí, iné sa začína. Tak funguje svet odnepamäti. Kde sa jedny dvere zatvoria, iné sa otvoria. Musíme sa však nebrániť novým možnostiam, nebáť sa zmien. Naopak, mali by sme si uvedomiť, ako život rýchlo letí a naozaj tým obmedzeným časom, ktorý máme, veľmi často mrháme. Táto karta je ako symbol uvedomenia si, že teraz sme dole, ale zasa budeme hore. A aj keď je náš život niekedy ako jazda na tobogáne, inokedy to zasa môže byť príjemný relax. Preto si užívajme každý deň.
Čítajte tiež: Ako sa naučiť meditovať?

Cestou je zmena vzorcov

Akonáhle si uvedomíte vzorce, ktoré vás brzdia a tiež náš obmedzený čas na tomto svete, rozbite ich. Postavte svoj život doslova na hlavu a vyhoďte z neho všetko, čo tam už pôsobí deštruktívne. Hovorí sa, že je lepšie vyhorieť ako maľovať. Vyhorte. A postavte nové základy a na nich dom. Vybudujte si svoj život odznova.
Čítajte tiež: Boli ste urieknutí? Ako sa chrániť?

Cisárovná – Tarotový výklad

Pri celej ceste počúvajte svoju intuíciu. Je to naša najlepšia poradkyňa. Cisárovná nad nami drží ochrannú ruku, takže všetko nakoniec dobre dopadne. A to je dobrá správa pre február ?

Andrea Hinková – Tarová

Darujte pokoj v duši

Hľadáte darček, ktorý by bol osobný zároveň naozaj neviete, čo by to mohlo byť? A čo tak darovať pokoj v duši? Niečo, čo potrebuje každý z nás. Čítajte ďalej a nájdete riešenie.

Všade okolo nás sú energie. Niektorí z nás ich vnímajú viac, iní menej. Niekomu stačí, keď sa na neho niekto škaredo pozrie a už mu je zle. Menej senzitívny človek môže takúto negatívnu energiu zhmotňovať a posúvať ju ďalej. Či veríte na negatívne a pozitívne energie alebo nie, sú všade okolo nás. Tak ako dobro a zlo. Žijeme v duálnom svete, kde je jedno aj druhé. V každom prípade by sme mali aspoň z času na čas svoj priestor a seba čistiť. Priestor v našom dome či byte a energie v ňom sa prirodzene čistia aj počas upratovania a niekedy mu treba pomôcť?

Vianočný darček pomaranč

Ako zistíte, že niečo nie je v poriadku?

Prestane sa vám dariť, bude vás častejšie bolieť hlava a hádky sú už len malý „bonus“ k tomu všetkému. V byte či dome sa začnú postupne kaziť veci. Nikdy pritom neviete, aké energie si zo sebou prinášate domov. A toto je presne ten čas, kedy by ste mali premýšľať nad očistou priestoru aj seba. Ako prvé odporúčam priestor vyčistiť, pretože až potom môže prísť to dobré.

Pokoj v duši si môžete navodiť vyčistením priestoru

Pre vás, ktorí si priestor čistíte pravidelne, aj pre tých, ktorí to robia zriedkavo alebo vôbec, je tu vianočná edícia očistných a čakrových sviečok Čistá duša . Vybrala som typické vianočné vône ako perník či škorica a pridala k nim aj pomarančovú vôňu, ktorá navyše privoláva hojnosť a finančné príležitosti. Sviečky sú ekologické a obsahujú bylinky, ktoré sa odjakživa používali na odháňanie negatívnych energií. Sú to biela šalvia, myrha, dračia krv a súčasťou každej sviečky je nabitý ochranný kameň. Súčasťou vianočného balíčka je aj ručne vyrábané ekologické mydlo s bielou šalviou a príslušnou vôňou. No a aby ste to mali bez starostí, balíček dostanete aj s vianočnou taštičkou.

Vianočný darček Perník

Biela šalvia: Akýkoľvek konflikt, zlosť, chorobu alebo zlo biela šalvia rozpustí, alebo očistí od energetického poľa človeka. Biela šalvia má schopnosť očistiť, povzniesť a priniesť do priestoru pozitívnu energiu. Je najsilnejšia na očistu od iných entít a chráni energetické pole od negatívnych energií.

Darujte pokoj v duši, darujte balíček, ktorý má pridanú hodnotu. Čistí od negatívnych energií a privoláva tie dobré. Ak by ste mali záujem o sviečku na mieru, s radosťou vám ju priipravím.

Prajem vám krásne Vianoce plné pozitívnych energií

https://samanskesviecky.sk/

Andrea Hinková – Tarová

Vianočný darček Škorica

Aký ste element?

Vesmír sa skladá z piatich prvkov alebo elementov. Tie musia byť vzájomne v rovnováhe. Z rovnakých elementov sa skladáme aj my. Jeden element je u nás zosilnený. Podľa toho sa prejavujú aj naše vlastnosti a napríklad zdravotné predispozície. Aký element vám vládne? To sa dozviete z posledného čísla roku vášho narodenia.

0,1 Alchymista – element KOV

Narodili ste sa v roku 1980,1981, 1990, 1991, 2000, 2001? Alebo v roku, ktorý sa končí číslom 0 alebo 1. Tak ste tzv. Alchymista a ste element KOV. Povahovo ste skôr odmeraní, nevyhľadávate veľkú spoločnosť. Prevláda vo vás viac introvertnej povahy. Ste nezávislí a kladiete na seba vysoké nároky. Aj na svoje okolie. Znakom ľudí v elemente Kov je zármutok. Keď ste smutní, ste vo svojich vzťahoch odťažití. Tajíte svoje pocity, emócie málokedy dávate von. Ľudia si o vás môžu myslieť, že ste ľahostajní, odmeraní.

Vašou cestou je teda naučiť sa pracovať so svojimi emóciami. Naučte sa spracovať svoj smútok aj zármutok. Plačte, keď to potrebujete, vyrozprávajte sa, keď je toto spôsob, ako sa vám uľaví. Nájdite si záľubu a venujte sa jej. Prinesie vám to psychohygienu. Zblížte sa s ľuďmi a nájdite v nich to dobré. Niečo, čo vás môže obohatiť. Zapáľte si sviečku Peniaze ku mne prichádzajú zo všetkých strán a upokojte sa.

Pokiaľ ide o zdravie, vaše problémy sa prejavujú v pľúcach a hrubom čreve. Prečistite si niekedy črevá.

2,3 – Filozof -element VODA

Narodili ste sa s koncovým číslom 2?

Keď čítate, maľujete, počúvate hudbu alebo robíte čokoľvek, zabúdate na okolitý svet. Umenie je vašou súčasťou a dokážete pri nejakom diele presedieť celé hodiny. Ste objektívni, otvorení, skromní a sebestační. Váš element voda vás unáša pred emóciou strach. Táto emócia je u vás najvypuklejšia. Aj preto sa dokážete odstrihnúť od ľudí a chcete byť sami. Inokedy vnímate tento svet ako drsné miesto a vtedy, v tejto emócií, dokážete byť krutí.

Váš element vás predurčuje aj na zdravotné problémy. Sú to obličky, močový mechúr, obličkové kamene, ale aj bolesti chrbta a únava.

Pracujte na tom, aby ste boli voči iným ľuďom otvorenejší. Spočiatku sa môžete cítiť zraniteľne, to je poriadku. Liečite sa. Transformujete. Nájdite si ľudí s podobnými záujmami, ako máte vy.

Zapáľte si afirmačnú sviečku Som milovaná a zbožňovaná a afirmujte. Ako fungujú afirmácie?

Pohodlne sa usaďte, zapáľte si afirmačnú sviečku a opakujte:

„Čistím z tohto priestoru všetko negatívne a nepotrebné. Energia môjho priestoru je hamonizovaná a voľne prúdi. Pokoj, balans a harmónia zapĺňajú môj domov a energia voľne prúdi.“

„Zmývam zo seba všetky obavy a strachy, uvoľňujem sa od všetkých prekážok, ktoré ma brzdia v ceste vpred. Odpúšťam sebe, odpúšťam ostatným, opúšťam minulosť. Nepotrebujem sa už pozerať dozadu, idem vpred, dnes si maľujem svoju budúcnosť.„

4,5, – Priekopník – element DREVO

Ak máte posledné koncové číslo v dátume narodenia 4 alebo 5, ste priebojní a odhodlaní. Idete za svojimi cieľmi a snami a často vykračujete zo svojej komfortnej zóny. Aj toto vás robí súťaživými. Ste asertívni a myslíte logicky, aj vďaka čomu reagujete na nespravodlivosť, ktorej ste svedkami. Niektorí ľudia vás zato môžu vnímať ako drsných a necitlivých.

Vašou prevládajúcou emóciou je hnev. Je to nízkovubračná emócia, podobne ako strach. Hnev u vás graduje zvyčajne vtedy, keď si na seba naložíte viac, ako ste schopní zvládnuť. Hnev sa u vás prejavuje nevypočitateľným správaním a stresom. Môžete byť aj vyčerpaní a vystresovaní.

Nie je preto žiadnym prekvapením, že vašimi zdravotnými problémami sú žlčník a pečeň. Takisto vás môžu trápiť bolesti hlavy, migréna, svalové kŕče a nervové problémy.

Čo vám pomôže? Stavte na stredomorskú stravu a jedzte pomaly. Dlho a kvalitne spite. Meditujte. Čerpajte endorfíny z pohybu. Cvičením zároveň odventilujete nahromadený stres a teda aj hnev. Pracujte so svojim hnev, prečistite si čakry. Zapáľte si sviečku Som milovaná a zbožňovaná a hľadajte vo svojom živote harmóniu.

6,7 – Čarodejník – element Oheň

Človeka s elementom oheň spoznáte hneď. Keď príde, začína sa zábava. Máte v sebe nekončiacu sa energiu a milujete davy. Ste typický extrovert. Lietate od jedného vzrušujúceho zážitku k ďalšiemu. K životu potrebujete eufóriu, ak ju nemáte, ste nevrlí a zarazení. Vašou emóciou je šťastie. Keďže sa stále naháňate za uspokojením, máte neustály pocit šťastia. Bez neho sa cítite prázdni a prenasledujú vás panické ataky.

Ľudia s elementom oheň majú zlý spánok a trpia nespavosťou. Z toho vzniká depresia a úzkosť. A tiež je to predispozícia k hypertenzií, búšeniu srdca a tráviacim problémom.

Vašou cestou je naučiť sa zvládať techniky relaxácií a zvládania stresu. Obmedzte alkohol, pretože ten prehnane stimuluje pečeň a spôsobuje nerovnováhu.

8,9 – Mierotvorca – Element ZEM

Máte radi harmóniu. Hľadáte ju, máte ju, ste vrúcni a ľudia sa pri vás cítia milovane. Ste spoľahliví, nekonfrontační. Vašou najväčšou prioritou sú vzťahy.

Nemáte radi zmeny, milujete istoty a lpíte na minulosti. Vašou dominantnou emóciou je súcit. Radi pomáhate druhým a vaša energia vždy pookreje, keď pomôžete ďalšej bytosti. Keď však vaša láska nie je opätovaná, trápite sa a strácate sebaistotu, sebavedomie. Vtedy sa začnete správať nezdravo ochranne až deštruktívne. A doplácajú nato vaši najbližší. Pracujte preto na svojej sebaláske. Stanovte si hranice. Len tak si dokážete vytvárať zdravé vzťahy (nie závislé).

Milujete maškrtenie, takže pozor na nadváhu a obezitu. Môžete tiež zažívať letargiu, zadržiavanie vody a iné žalúdočné ochorenia. Okrem toho sú u vás bežné boľavé svaly a kĺby.

Andrea Hinková – Tarová

Andrea Hinková - šamanské sviečky

Transformácia, alebo čo je dôležité

Žijeme ťažkú dobu. Aspoň tak sa to prezentuje. Prakticky už od roku 2020 sme konfrontovaní s udalosťami a chorobami, ktoré sme doteraz nezažili. V tomto prípade môžeme povedať, že sme o nich čítali, pretože zrejme sme sa počas Španielskej chrípky mali naučiť niečo, čo sme nepochopili. A tak prišla znovu. A potom vojna u našich susedov a kopec strachu. Strach násobí len strach. A čo keď je to inak a východiskom je transformácia.

Viete, každý človek je niečím charakteristický. Pre mňa je to schopnosť sa prispôsobiť. Alebo nachádzať na tom zlom aj niečo dobré. Naučili sme sa žiť konzumne, možno až príliš veľa vecí sme začali brať a vnímať ako samozrejmosť. Hovoríme, že potrebujeme zanechať planétu pre budúcu generáciu a pritom sme nepochopili, že musíme zanechať lepšiu generáciu pre budúcu planétu. Prakticky nám bolo dovolené zničiť všetko, vrátane našich hodnôt.

Začali sme vzývať ako Bohov transformačných koučov a prestali sme vidieť, že to, čo hovoria, je dávno známe. Oni nám len pomáhajú si nato „spomenúť“. Našťastie sme sa začali vracať k prírode. Pochopili sme, že len príroda nám pomôže vyliečiť všetky rany a choroby. Na tele i duši.

Možno sa nám toto všetko deje preto, aby sme si spomenuli. Napríklad nato, že nepotrebujeme plné skrine šiat a vecí nato, aby sme boli šťastní a cítili sa krásne. Alebo, že naša tráva je rovnako krásne zelená ako susedova. Ale aj to, že konkurencia nás posúva vpred a nemá v nás vyvolávať nízkovibračné energie a emócie. Inak, na tomto sa celkom zabávam :).

Chcem povedať, že niekedy stačí jedna dobrá vec, aby sme začali svet vnímať inak. Vypnúť telku, odstrániť zo svojho života toxických ľudí (aj za cenu, že chvíľu zostanete sami) a obklopiť sa tým krásnym. Je toho veľa, čo nám život prináša. A málo ľudí si uvedomuje, že žijeme len raz a reparát nebude. Preto som vďačná. Za každé ráno, za každý deň.

Za vás, mojich zákazníkov. Zato, že mi dovolíte pracovať s mojimi schopnosťami a pomáhať vám tak. Rozjasniť váš svet. Urobiť ho krajším a naplnenejším. Lebo to šamanské sviečky vedia. Do každej jednej dávam kus svojho umu. Zásadne sviečky vyrábam až potom, ako dostanem objednávku a nacítim si človeka, ku ktorému pôjdu. Aj preto u mňa neuvidíte zákulisie výroby. Je to priveľmi intímny proces, aby som sa o neho delila s celým svetom. Výroba je proces pre konkrétneho človeka.

Vaša Andrea

Čítajte tiež: Boli ste urieknutí? Ako sa chrániť?

Back to Top
Product has been added to your cart