0

Hľadať

Zodpovedali sme vaše najčastejšie otázky.

Ak kameň po dohorení sviečky umyjete v mydlovej vode a necháte na noc vo vode so soľou, tak áno. Všetky kamene, ktoré sú určené do sviečok prechádzajú šamanským nabíjaním. Vďaka tomu dokážu spolu so sviečkou eliminovať a likvidovať negatívne energie a privolávať pozitívne sily. Po dohorení sviečky je potrebné, ak si chcete kameň nechať, umyť ho v mydlovej vode a nechať ho na noc v slanej vode.

Ak sa o ňu nechcete deliť s mŕtvymi dušami, tak urobte zápalkou nad sviečkou 3 krížiky a až potom zapáľte sviečku. Všetok plameň tak bude slúžiť vám a vašim potrebám 🙂

Odporúčam maximálne 3 hodiny denne. Môžete aj viac, v prvé tri hodiny po zapálení je však sviečka najviac pracovitá a najviac plní účel na ktorý je určená.

Kovom. Čiže napríklad nožíkom. Dajte však pozor, aby ste nepoškodili knôt. Odporúčam nesfukovať živel oheň živlom vzduch.

K sviečkam vám pribaľujem drevené tyčinky. Približne hodinu po zapálení sa bylinky uvoľnia a môžete ich pomocou tejto tyčinky vybrať spolu s kameňom. Zabránite tak aj tomu, že by vám mohli na konci horenia vzbĺknuť.

Tu som opäť raz odkryla know-how, ktoré som nadobudla v Škole mágií a ktoré sa mi rokmi aj osvedčilo. V piatok vyrábam sviečky na financie a v nedeľu na lásku. Je tomu tak preto, že piatok  patrí planéte Venuša a nedeľu ovláda Slnko. Ostatné dni sa dajú tiež vyrábať sviečky, ja však vyrábam len v tieto dva dni kvôli vplyvu planét. Zosilňujú totiž ich účinok. Objednávky väčšinou posielam v utorok alebo stredu.

Základom je čistý naturálny alebo sójový vosk a samozrejme šamanské bylinky – biela šalvia, ruta, dračia krv, myrha, kadidlo…(všetky sú dovážané z južnej Ameriky). Vône vyberám podľa zamerania sviečky (alebo podľa výberu od zákazníka). Aromaterapia má totiž tiež posilňujúci účinok na účinok sviečky. Vonné oleje sú v BIO kvalite.

Môže. Ak ju máte napríklad prvýkrát a máte doma alebo tam, kde ju zapaľujete, prípadne aj na sebe veľa negatívnej energie, sviečka je tak pracovitá, že  sklo môže prasknúť. Preto je dobré ju mať na očiach a podložiť pod ňu nejakú podložku. Toto riziko tu naozaj je a je to len a len z toho dôvodu, že tieto sviečky nie sú okrasné. Sú to šamanské sviečky.

Ako to cítite. Niekto páli raz do týždňa inému stačí raz do mesiaca a niekto ich používa pri väčších upratovaniach. Ja mám odskúšané raz do týždňa ako najúčinnejšie riešenie. A samozrejme vtedy, keď cítite úzkosť, nápor negatívnych energií či emócií alebo si chcete do života privolať lásku či peniaze.

Back to Top
Product has been added to your cart