0

Hľadať

Zodpovedali sme vaše najčastejšie otázky.

Ak kameň po dohorení sviečky umyjete v mydlovej vode a necháte na noc vo vode so soľou, tak áno. Všetky kamene, ktoré sú určené do sviečok prechádzajú šamanským nabíjaním. Vďaka tomu dokážu spolu so sviečkou eliminovať a likvidovať negatívne energie a privolávať pozitívne sily. Po dohorení sviečky je potrebné, ak si chcete kameň nechať, umyť ho v mydlovej vode a nechať ho na noc v slanej vode.

Ak sa o ňu nechcete deliť s mŕtvymi dušami, tak urobte zápalkou nad sviečkou 3 krížiky a až potom zapáľte sviečku. Všetok plameň tak bude slúžiť vám a vašim potrebám 🙂

Odporúčam maximálne 3 hodiny denne. Môžete aj viac, v prvé tri hodiny po zapálení je však sviečka najviac pracovitá a najviac plní účel na ktorý je určená.

Kovom. Čiže napríklad nožíkom. Dajte však pozor, aby ste nepoškodili knôt. Odporúčam nesfukovať živel oheň živlom vzduch.

K sviečkam vám pribaľujem drevené tyčinky. Približne hodinu po zapálení sa bylinky uvoľnia a môžete ich pomocou tejto tyčinky vybrať spolu s kameňom. Zabránite tak aj tomu, že by vám mohli na konci horenia vzbĺknuť.

Tu som opäť raz odkryla know-how, ktoré som nadobudla v Škole mágií a ktoré sa mi rokmi aj osvedčilo. V piatok vyrábam sviečky na financie a v nedeľu na lásku. Je tomu tak preto, že piatok  patrí planéte Venuša a nedeľu ovláda Slnko. Ostatné dni sa dajú tiež vyrábať sviečky, ja však vyrábam len v tieto dva dni kvôli vplyvu planét. Zosilňujú totiž ich účinok. Objednávky väčšinou posielam v utorok alebo stredu.

Základom je čistý naturálny alebo sójový vosk a samozrejme šamanské bylinky – biela šalvia, ruta, dračia krv, myrha, kadidlo…(všetky sú dovážané z južnej Ameriky). Vône vyberám podľa zamerania sviečky (alebo podľa výberu od zákazníka). Aromaterapia má totiž tiež posilňujúci účinok na účinok sviečky. Vonné oleje sú v BIO kvalite.

Môže. Ak ju máte napríklad prvýkrát a máte doma alebo tam, kde ju zapaľujete, prípadne aj na sebe veľa negatívnej energie, sviečka je tak pracovitá, že  sklo môže prasknúť. Preto je dobré ju mať na očiach a podložiť pod ňu nejakú podložku. Toto riziko tu naozaj je a je to len a len z toho dôvodu, že tieto sviečky nie sú okrasné. Sú to šamanské sviečky.

Ako to cítite. Niekto páli raz do týždňa inému stačí raz do mesiaca a niekto ich používa pri väčších upratovaniach. Ja mám odskúšané raz do týždňa ako najúčinnejšie riešenie. A samozrejme vtedy, keď cítite úzkosť, nápor negatívnych energií či emócií alebo si chcete do života privolať lásku či peniaze.

Najpredávanejšie produkty

Back to Top
Product has been added to your cart