0

Hľadať


Tu nájdete pokoj v duši

Šamanské sviečky

Vitajte na mojom eshope s očistnými a šamanskými sviečkami.

Myslím si, že už od detstva som bola iná. Tichá, uzavretá, avšak ľudia si ku mne chodili po rady. Aj som ich dávala, avšak časom som sa naučila nedávať rady, pokiaľ si ich niekto nevypýta. Počula som hlasy a pripadala si ako Johanka z Arku. Nemohla som napríklad miešať ani bežnú Canastu, pretože mi pri miešaní chodili informácie.

Chcela som toto celé, čo sa vo mne dialo, potlačiť. Aj sa mi to darilo, avšak prišiel čas, kedy som to zase chcela pochopiť. Tak som sa prihlásila na vyhlásenú Vysokú školu mágie, ktorá má svoju základňu v južnej Amerike. Tam má mágia veľmi silné korene a pomáha aj čelným predstaviteľom štátu.

V triede sme začínali 15. Štúdium to bolo náročné a áno, učili sme sa všetky druhy mágie, vrátane bojovej a čiernej. Nemôžete totiž chcieť pomáhať ľuďom zbaviť ich zla, pokiaľ ho nepoznáte. Tu sa aj ale začali niektorí spolužiaci od nás odpútavať. Tieto rituály boli nielenže energeticky náročné, ale proste to nedokázali spracovať. To sú také tie slniečkarske typy, ktoré si nechcú pripustiť, že vo svete nie je len dobro. Musí byť aj zlo. Aby bola rovnováha. V každom z nás je aj kúsok démonskej krvi, pretože práve tá nám z pohľadu vyššieho princípu pomáha prežiť.

Školu som ukončila spolu s ďalšími troma spolužiakmi (áno z 15 sme zostali na záverečný vysväcovací rituál 4). Dostala som na ňom meno Santera Arya a bolo mi povedané, že som vedma a toto je moja cesta.

A tak som aj začínala. Robila som rituály pre ľudí, čistila ich od negatívnych energií a dokonca aj čiernej mágie a pracovala s Tarotom.

Tarot ešte robím, aj keď to už nie je môj hlavný smer. Pravda je taká, že ma veľmi unavovali ma ľudia a ich neskutočné „kecy“ o tom, ako mám svoj dar rozdávať zadarmo. Toto tvrdenie je ale nezmysel. Dávam do toho svoj čas, energiu, skúsenosti, vedomosti – a toto je moja energia. A peniaze sú tiež energia. Ja musím vložiť energiu do toho, aby som im povedala ako v danej situácii postupovať a vydávam energiu. A zato chcem od nich energiu. Aj oni musia vydať energiu nato, aby zarobili. A energia tvorí energiu a ak by som niekomu dala výklad zadarmo, nepríde k výmene energie. Chápete?

Tak som sa posunula ďalej, pretože som chcela ďalej pomáhať ľuďom, avšak už bez toho, aby som bola totálne „vycucnutá“. Ak totiž nie som v pohode ja, nebude v pohode ani môj náprotivok. Všetka pohoda sa a pokoj v duši sa začína u mňa.

Konzultovala som s profesormi z južnej Ameriky správne zloženie byliniek na očistné sviečky, lásku, peniaze, harmóniu, absolvovala som kurz výroby sviečok, potom kurz aromaterapie, vybrala ekologické zloženia a založila eshop s očistnými sviečkami samanskesviecky.sk.

Mojim cieľom je pomáhať vám pri vašich každodenných starostiach a problémoch a pomáhať vám nachádzať pokoj v duši. A samozrejme zhmotňovať lásku a harmóniu. Úplne najkrajšie pre mňa sú vaše reakcie o tom, ako po použití očistných sviečok od mňa sa vám podarilo niečo, po čom ste už dávno túžili, no nevedeli to zlomiť. Očistné sviečky čistia negatívne energie, vďaka čomu môžu k nám prísť tie pozitívne. Očistné sviečky privolávajú lásku (najmä sebalásku) a príležitosti (peniaze).

Na mojich sociálnych sieťach nájdete veľa informácií o živote a harmónií v ňom, o vplyve NOVU, SPLNU, o očistných sviečkach a Tarotové posolstvá.

Pridajte sa ku mne a uvidíte sami:

Andrea Hinková - šamanské sviečky
Back to Top
Product has been added to your cart