Tarotový výklad na január

Aký bude marec podľa Tarotu?

Každý rok o takomto čase som robila Tarotový výklad na celý nadchádzajúci rok. Tento rok to budem robiť inak. Vždy koncom kalendárneho mesiaca, pripravím posolstvo pre nadchádzajúci mesiac. A tiež posolstvá pre jednotlivé znamenia zverokruhu.

Takže, aký bude január 2023?

Budú pokračovať ťažké energie, ktoré nás sprevádzali na konci minulého roka. Karta Diabol, ktorá sa ukázala ako prvá, väčšinou neveští nič dobré, avšak záleží tiež na tom, na čo sa pýtame. A tu len potvrdila ťaživosť celého roka. Respektíve posledných 3 rokov, ktorých dôsledky sa začali vo veľkom prejavovať v polovici minulého roka.
Čítajte tiež: Viva Magenta je farbou roka

Foto: http://www.pexels.com

Karta Diabol nám tiež ukazuje naše strachy. Odhaľuje tie najhoršie scenáre, ktoré si píšeme sami. Sme ovplyvnení vonkajšími okolnosťami a zväzuje nás história. Hospodársku krízu si tak nejako automaticky spájame s 30 rokmi minulého storočia a už sa vidíme s celou rodinou na ulici. Takže stop. Dajte von tie najväčšie strachy, ktoré máte a povedzte si, čo najhoršie sa vám môže stať. Prídete o prácu? A čo sa vám stane, keď pôjdete na nejaký prechodný čas robiť aj niečo, čo je „pod vašu úroveň“? Vždy existuje nejaké riešenie.
Čítajte tiež: Ste dobrí alebo celí? Všetci máme tiene

Ťažoba nás zviera

Kartu Diabol dopĺňa v januári Mesiac. Je to odvrátená strana slnka a prináša smútok, nepokoj a klamstvo. Je teda načase dať zo seba dole tú bublinu, ktorou sa obklopujeme a pozrime sa pravde do očí. Niečo nie je v poriadku. Naše vzorce, presvedčenia, ľudia, ktorými sa obklopujeme..doplňte si čokoľvek. Je načase to zmeniť. Presvetliť svoj život a už nevrátiť späť.  

 

Všetko sa točí

Kde sa niečo končí, iné sa začína. Tak funguje svet odnepamäti. Kde sa jedny dvere zatvoria, iné sa otvoria. Musíme sa však nebrániť novým možnostiam, nebáť sa zmien. Naopak, mali by sme si uvedomiť, ako život rýchlo letí a naozaj tým obmedzeným časom, ktorý máme, veľmi často mrháme. Táto karta je ako symbol uvedomenia si, že teraz sme dole, ale zasa budeme hore. A aj keď je náš život niekedy ako jazda na tobogáne, inokedy to zasa môže byť príjemný relax. Preto si užívajme každý deň.
Čítajte tiež: Ako sa naučiť meditovať?

Cestou je zmena vzorcov

Akonáhle si uvedomíte vzorce, ktoré vás brzdia a tiež náš obmedzený čas na tomto svete, rozbite ich. Postavte svoj život doslova na hlavu a vyhoďte z neho všetko, čo tam už pôsobí deštruktívne. Hovorí sa, že je lepšie vyhorieť ako maľovať. Vyhorte. A postavte nové základy a na nich dom. Vybudujte si svoj život odznova.
Čítajte tiež: Boli ste urieknutí? Ako sa chrániť?

Cisárovná – Tarotový výklad

Pri celej ceste počúvajte svoju intuíciu. Je to naša najlepšia poradkyňa. Cisárovná nad nami drží ochrannú ruku, takže všetko nakoniec dobre dopadne. A to je dobrá správa pre február ?

Andrea Hinková – Tarová

Komentáre

0 komentárov Pridať komentár

Leave a comment