Spln je v Kozorožcovi

V stredu 13.7. bude Spln v Kozorožcovi. Keď je Spln vo vládcovi planét, hovorí sa mu aj Superspln. A je ideálne ho využiť najmä na privolanie príležitostí a peňazí.

Leto je síce spájané s dovolenkami a oddychom, tento Spln v Kozorožcovi prináša možnosti na zarobenie peňazí a otvorenie nových príležitostí. Poznáme 4 fázy mesiaca, z nich sú pre nás dva najdôležitejšie – NOV a SPLN. Nov je časom nových začiatkov. V tomto období treba vytiahnuť zo seba aj tie najtajnejšie túžby a dať ich von. Manifestovať ich. SPLN je časom na rozpustenie a uvoľnenie energií a ich manifestáciu.
Čítajte tiež: Boli ste urieknutí? Ako sa chrániť?

Spln v Kozorožcovi je ambiociózny

Kozorožec je zemské znamenie a vládne mu pomerne prísna planéta Saturn. Je to strategické a zodpovedné znamenie. Kozorožec je stelesnením obrovskej sily, charakteru a ambicióznosti. Je veľmi praktický, má rád peniaze a nerád ich utráca na zbytočnosti.

Nič nerobí len tak, prakticky nevie oddychovať, a aj keď si nájde nejaké hobby, časom z neho urobí zárobkovú činnosť (napríklad, ak rád číta, urobí si časom blog o knihách).

Je trpezlivý, vie veľmi dobre a najmä v zrelšom veku, že cesta k úspechu je dláždená potom a ťažkou prácou. Neverí na náhody, všetko si disciplinovane a presne pripraví.

Foto: http://www.pexels.com

Ako využiť tento Spln?

Skúste využiť Spln v Kozorožcovi vďaka jeho predurčeniam. Úspech vám prinesie aj plánovanie a navrhovanie stratégií a projektov v oblasti financií, obchodu a marketingu.

Naozaj je veľmi málo znamení, pre ktorých je práca koníčkom a z koníčka urobia prácu, tak preto sa zahryznite do práce choďte nekompromisne za svojim cieľom. Tak ako Kozorožec. Zamerajte svoju pozornosť od detailov a drobností k vyššiemu celku.

Zároveň je tento Spln výborný čas nato, aby sme vyhodili so svojho života všetko (a všetkých), čo nás spútava. Ste šťastní? Ak nie, prečo? Odpovedzte si pravdivo na tieto otázky a urobte s tým niečo. Šťastie nemá exaktnú definíciu, pre každého je to niečo iné. Tak ako pre vás. Čo by vás urobilo štastným? Čo preto musíte urobiť? Sadnite si, napíšte si to, povedzte nahlas a začnite konať.

Len to je totiž cesta k cieľu. A tento Spln vám pomôže. Tak ho využite naplno.

Andrea Hinková – Tarová

Aké sviečky odporúčam?

Na prečistenie mysle: Očistná sviečka: Čistím negatívne energie

Sebaláska: Sviečka Láska

Peniaze: Sviečka na peniaze

Ďalšie zaujímavé články nájdete na http://andawell.sk

Komentáre

0 komentárov Pridať komentár

Leave a comment