Boli ste urieknutí? Ako sa chrániť?

Boli ste urieknutí? Ako sa chrániť?

O urieknutí sa hovorí najmä pri bábätkách a malých deťoch, ktoré sa nevedia brániť.

Aj preto im mamičky, či babičky dávajú na ručičku červenú stužku, aby odvrátili prípadné nebezpečenstvo.

Červená farba má totiž tú vlastnosť, že je výrazná, dynamická a to môže prípadné urieknutie eliminovať, prípadne aj zastaviť. Niektorí ľudia sa obliekajú do farieb podvedome a červenú volia aj z toho dôvodu, že sa cítia z nejakého dôvodu energeticky oslabení a preto sa chránia oblečením (aspoň doplnkom) z červenej farby. Červený náramok pomáha energeticky chrániť dieťa aj dospelého.

Je urieknutie povera?

Dokonca už aj uznávaní psychiatri potvrdili, že existujú určité choroby z nenávisti, kam zaradili aj urieknutie. To ale nemusí byť úmyselné. A môže. Urieknutie prichádza od človeka, ktorý je plný negatívnych a nízkovibračných emócií – patria sem závisť, nenávisť, zlosť, žiarlivosť (veľmi deštruktívne energie). Sú to ľudia, ktorí nemajú vysporiadané svoje životné hodnoty a svoj život ako celok. Tak namiesto toho, aby hľadali to svoje šťastie, robia zle druhým. Poznáte to: Nešťastní ľudia, robia nešťastné skutky. Takýto človek má pri aktivovaní negatívnych vibrácií v sebe voči druhým uhrančivý alebo aj nenávistný pohľad. A ten môže spôsobiť urieknutie.

Ako sa urieknutie prejavuje?
Urieknutie prichádza náhle a u bábätiek sa prejavuje najmä usedavým, neupokojiteľným plačom. U týchto malých bytostí, keďže ešte nevedia povedať, čo ich trápi, často nevieme, čo za týmto takmer kolapsovým stavom je.

Starší ľudia už vedia rozpoznať závraty, malátnosť, ostrú bolesť hlavy, zvonenie v ušiach, nauzeu (nutkanie na vracanie), samotné vracanie, hnačku alebo aj únavu. To všetko môže byť dôvodom urieknutia. Často si ľudia mýlia urieknutie s prekliatím alebo čiernou mágiou. Toto je na inú tému, avšak, ak sa vám dlhodobo nedarí, neviete si nájsť prácu, peniaze od vás utekajú, zrádza vás zdravie, odkláňajú sa od vás priatelia – môže ísť skôr o prekliatie alebo čiernu mágiu. To je už vedomé negatívne pôsobenie od niekoho. Najprv teda potrebujete definovať, od koho môže takéto zlo prichádzať. Prekliať vás mohol sám, ak použil čiernu mágiu, urobil tak prostredníctvom čierneho mága.

Vráťme sa však k téme urieknutie. Ako ho môžete eliminovať a čo robiť, ak máte pocit, že vás alebo niekoho z vašich blízkych uriekol?

1. Na prvom mieste je už spomenutý červený náramok.

 1. Poutierajte si tvár použitou spodnou bielizňou (nohavičkami). U malých detí predstavuje alternatívu ocikaná plienka.
 2. Do misy so studenou vodou vhoďte 9 škrtnutých zápaliek tak, aby ich voda zahasila. Touto vodou si potom opláchnite tvár a trochu sa z nej napite. V minulosti, keď sa v každom dome kúrilo pieckou sa zvykli používať žeravé uhlíky.
 3. Zapáľte si sviečku, ktorá obsahuje Dračiu krv – Čistá duša
 4. Po stretnutí so závistlivými ľuďmi si prekrížte ruky a nohy. Zabránite tak tomu, aby ich energia vstúpila k vám.
 5. Urobte si soľný kúpeľ – večer si urobte soľný kúpeľ, ideálne s použitím himalájskej soli alebo špeciálne namiešanej soli proti negatívnym energiám.
  Soľ sa používa na odstránenie negatívnych energií, kam patria aj tzv. choroby z nenávisti (napríklad závisť), ktoré spôsobujú urieknutie. Ak v práci, alebo doma negatívnu energiu, smútiacich, nešťastných, alebo závistlivých ľudí, dajte do misky tri lyžice soli a položte na parapetu. Misku so soľou vymieňajte každý deň. Vhodné je taktiež si umývať ruky slaným mydlom.
 6. Kúpeľ s rastlinou Čistec je tiež veľmi vhodný pri urieknutí.  V minulosti bolo rozšírené pitie alebo umývanie sa v odvaroch, prípadne ich inhalácia. Za najúčinnejšiu sa považuje rastlinka čistec (latinsky Stachys), pridávaná do kúpeľa. Ak je človek urieknutý, na hladine vody sa vytvoria huspeninovité zrazeniny hustej konzistencie.

  8. Vydymte si byt bielou šalviou alebo dračou krvou. A keď budete vydymovať byt, nezabudnite na všetky kúty v byte a odymte tiež seba. Postupujte od hlavy smerom nadol.

  Produkty si môžete zakúpiť v mojom e-shope TU: https://samanskesviecky.sk/kategoria-produktu/ocistne-vydymovacie-zvazky/

Ďalšie produkty

Komentáre

0 komentárov Pridať komentár

Leave a comment